NAJNOWSZY AQUAPARK NA SŁOWACJI

Wodna zabawa z widokiem na góry

Aquapark Lipany to najnowszy termalny park wodny na Słowacji i jedyny umiejscowiony z górach – w miasteczku Lipany. Park wodny zlokalizowany jest pomiędzy Popradem a Preszowem, raptem 22 km od granicy z Polską i 40 km od Krynicy-Zdroju. Z pobliskich Koszyc oddziela go tylko godzina drogi samochodem. Na obszarze 2,5 hektara odnajdziecie aż 8 basenów z wodą o temperaturze od 28°C do 39°C, jacuzzi, 13 zjeżdżalni wodnych, boisko do piłki plażowej, setki leżaków wokół basenów oraz na pięknym zielonym kopcu z widokiem na góry! Powierzchnia trawników wynosi aż 1,4 ha co czyni ten obiekt bardzo zielony, jak na Słowację przystało.

Baseny i zjeżdżalnie wodne

Nasze baseny mają łączną powierzchnię 1811 m². Aquapark Lipany posiada baseny sezonowe, które otwarte są w okresie okołowakacyjnym, a także baseny całoroczne – zarówno cztery baseny wewnętrzne, jak i dwa baseny zewnętrzne.

Zabawa w aquaparku nie mogłaby się obyć bez zjeżdżalni wodnych, dlatego tutaj znajdziecie ich aż 13, w tym 10 na zewnątrz i 3 w środku. Łączna długość wszystkich zjeżdżalni wynosi 365 m. 

Strefę aktywnego wypoczynku uzupełniają dwa boiska do piłki plażowej o wymiarach 14m x 40m.

Baseny zewnętrzne

4 baseny sezonowe z wodą o temperaturze od 28 do 36°C

Baseny wewnętrzne

4 baseny całoroczne z wodą o temperaturze od 32 do 39°C

Zjeżdżalnie

13 zjeżdżalni

Gastronomia

Pyszne jedzenie i napoje

Wirtualny Spacer Po Aquaparku

BILET PREZENTOWY

Kup bliskiej Ci osobie niezwykłe wspomnienia – bilet do Aquaparku Lipany. To oryginalny pomysł na prezent na różne okazje. Świetnie sprawdzi się jako podziękowanie swojemu pracownikowi za wykonane zadania, przyjacielowi, czy koledze z pracy za wsparcie, ale również rodzinie. Rodzeństwu z okazji urodzin lub imienin, czy rodzicom jako dowód wdzięczności od swoich dzieci. Wśród prezentów urodzinowych czy okolicznościowych ten z pewnością się wyróżni!

Bilet do Aquaparku Lipany to także miłe zaskoczenie dla obdarowanego, który będzie mógł skorzystać z termalnych basenów i zjeżdżalni wodnych w dogodnie wybranym przez siebie czasie, zgodnie z kalendarzem otwarcia aquaparku i to przez rok od momentu zakupu biletu.

Relaks w ciepłych wodach z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry – to jest to!

News & Wydarzenia

CHCESZ BYĆ na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera

Newsy, wydarzenia, promocje
0